70
个编辑
无编辑摘要 |
(→移动版) |
||
第225行: | 第225行: | ||
|- | |- | ||
|[[Vindication]]||1075||899||721|| | |[[Vindication]]||1075||899||721|| | ||
|- | |||
|[[ENERGY SYNERGY MATRIX]]||922||608||471|| | |||
|- | |- | ||
|[[STAGER (ALL STAGE CLEAR)]]||1004||559||453|| | |[[STAGER (ALL STAGE CLEAR)]]||1004||559||453|| | ||
第484行: | 第486行: | ||
|[[Sayonara Hatsukoi]]||666||305||205|| | |[[Sayonara Hatsukoi]]||666||305||205|| | ||
|} | |} | ||
=== NS版 === | === NS版 === |
个编辑