236
个编辑
小 (→难度&物量详表) |
小无编辑摘要 |
||
第23行: | 第23行: | ||
|- | |- | ||
||[[April showers|<span style="color:#1082b2;">April showers</span>]]||2||2.0||363||83||0|| || || ||0 | ||[[April showers|<span style="color:#1082b2;">April showers</span>]]||2||2.0||363||83||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Cybernecia Catharsis|<span style="color:#1082b2;">Cybernecia Catharsis</span>]]||4||4.0||377||131||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Auxesia|<span style="color:#1082b2;">Auxesia</span>]]||3||3.5||385||110||0|| || || ||0 | ||[[Auxesia|<span style="color:#1082b2;">Auxesia</span>]]||3||3.5||385||110||0|| || || ||0 | ||
第31行: | 第33行: | ||
|- | |- | ||
||[[Anökumene|<span style="color:#1082b2;">Anökumene</span>]]||2||2.5||412||77||0|| || || ||0 | ||[[Anökumene|<span style="color:#1082b2;">Anökumene</span>]]||2||2.5||412||77||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Can I Friend You on Bassbook? Lol|<span style="color:#1082b2;">Can I Friend You on Bassbook? Lol</span>]]||3||3.0||415||93||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#1082b2;">A Wandering Melody of Love</span>]]||3||3.5||422||105||0|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#1082b2;">A Wandering Melody of Love</span>]]||3||3.5||422||105||0|| || || ||0 | ||
第49行: | 第53行: | ||
|- | |- | ||
||[[Ascent|<span style="color:#1082b2;">Ascent</span>]]||3||3.0||455||91||0|| || || ||0 | ||[[Ascent|<span style="color:#1082b2;">Ascent</span>]]||3||3.0||455||91||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BATTLE NO.1|<span style="color:#1082b2;">BATTLE NO.1</span>]]||3||3.5||476||123||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[amygdata|<span style="color:#1082b2;">amygdata</span>]]||4||4.0||504||166||0|| || || ||0 | ||[[amygdata|<span style="color:#1082b2;">amygdata</span>]]||4||4.0||504||166||0|| || || ||0 | ||
第55行: | 第61行: | ||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#1082b2;">Alexandrite</span>]]||4||4.5||507||160||0|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#1082b2;">Alexandrite</span>]]||4||4.5||507||160||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Clotho and the stargazer|<span style="color:#1082b2;">Clotho and the stargazer</span>]]||2||2.0||519||80||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[BADTEK|<span style="color:#1082b2;">BADTEK</span>]]||4||4.0||532||124||0|| || || ||0 | ||[[BADTEK|<span style="color:#1082b2;">BADTEK</span>]]||4||4.0||532||124||0|| || || ||0 | ||
第65行: | 第73行: | ||
|- | |- | ||
||[[Phantasia|<span style="color:#1082b2;">Phantasia</span>]]||4||4.0||544||136||0|| || || ||0 | ||[[Phantasia|<span style="color:#1082b2;">Phantasia</span>]]||4||4.0||544||136||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Can I Friend You on Bassbook? Lol|<span style="color:#648c3c;">Can I Friend You on Bassbook? Lol</span>]]||6||6.5||548||201||70|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Blaster|<span style="color:#1082b2;">Blaster</span>]]||4||4.0||571||114||0|| || || ||0 | ||[[Blaster|<span style="color:#1082b2;">Blaster</span>]]||4||4.0||571||114||0|| || || ||0 | ||
第77行: | 第87行: | ||
|- | |- | ||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#648c3c;">Alice à la mode</span>]]||6||6.5||618||214||18|| || || ||0 | ||[[Alice à la mode|<span style="color:#648c3c;">Alice à la mode</span>]]||6||6.5||618||214||18|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Chronostasis|<span style="color:#1082b2;">Chronostasis</span>]]||3||3.5||619||87||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#648c3c;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||6||6.5||623||359||1|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#648c3c;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||6||6.5||623||359||1|| || || ||0 | ||
第95行: | 第107行: | ||
|- | |- | ||
||[[Auxesia|<span style="color:#648c3c;">Auxesia</span>]]||6||6.5||648||205||32|| || || ||0 | ||[[Auxesia|<span style="color:#648c3c;">Auxesia</span>]]||6||6.5||648||205||32|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Cybernecia Catharsis|<span style="color:#648c3c;">Cybernecia Catharsis</span>]]||7||7.0||655||301||14|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Alice's Suitcase|<span style="color:#648c3c;">Alice's Suitcase</span>]]||6||6.0||660||235||40|| || || ||0 | ||[[Alice's Suitcase|<span style="color:#648c3c;">Alice's Suitcase</span>]]||6||6.0||660||235||40|| || || ||0 | ||
第101行: | 第115行: | ||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BATTLE NO.1|<span style="color:#648c3c;">BATTLE NO.1</span>]]||6||6.5||677||214||73|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Axium Crisis|<span style="color:#1082b2;">Axium Crisis</span>]]||5||5.5||685||161||0|| || || ||0 | ||[[Axium Crisis|<span style="color:#1082b2;">Axium Crisis</span>]]||5||5.5||685||161||0|| || || ||0 | ||
第123行: | 第139行: | ||
|- | |- | ||
||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||7||7.5||739||210||28|| || || ||0 | ||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||7||7.5||739||210||28|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Clotho and the stargazer|<span style="color:#648c3c;">Clotho and the stargazer</span>]]||5||5.0||745||109||4|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||
第133行: | 第151行: | ||
|- | |- | ||
||[[Babaroque|<span style="color:#50194b;">Babaroque</span>]]||8||8.5||808||442||84|| || || ||0 | ||[[Babaroque|<span style="color:#50194b;">Babaroque</span>]]||8||8.5||808||442||84|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Chronostasis|<span style="color:#648c3c;">Chronostasis</span>]]||7||7.5||812||356||9|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Arcahv|<span style="color:#1082b2;">Arcahv</span>]]||4||4.5||818||95||0|| || || ||0 | ||[[Arcahv|<span style="color:#1082b2;">Arcahv</span>]]||4||4.5||818||95||0|| || || ||0 | ||
第145行: | 第165行: | ||
|- | |- | ||
||[[Anökumene|<span style="color:#50194b;">Anökumene</span>]]||9||9.2||851||404||156|| || || ||0 | ||[[Anökumene|<span style="color:#50194b;">Anökumene</span>]]||9||9.2||851||404||156|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Can I Friend You on Bassbook? Lol|<span style="color:#50194b;">Can I Friend You on Bassbook? Lol</span>]]||9||9.3||861||323||181|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#50194b;">Alice à la mode</span>]]||9||9.2||872||311||227|| || || ||0 | ||[[Alice à la mode|<span style="color:#50194b;">Alice à la mode</span>]]||9||9.2||872||311||227|| || || ||0 | ||
第157行: | 第179行: | ||
|- | |- | ||
||[[BADTEK|<span style="color:#50194b;">BADTEK</span>]]||9+||9.7||916||320||268|| || || ||0 | ||[[BADTEK|<span style="color:#50194b;">BADTEK</span>]]||9+||9.7||916||320||268|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Chronostasis|<span style="color:#50194b;">Chronostasis</span>]]||9||9.1||916||502||67|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 | ||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 | ||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#50194b;">A Wandering Melody of Love</span>]]||9+||9.7||931||393||137|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#50194b;">A Wandering Melody of Love</span>]]||9+||9.7||931||393||137|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Cybernecia Catharsis|<span style="color:#50194b;">Cybernecia Catharsis</span>]]||9||9.5||946||479||143|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Phantasia|<span style="color:#50194b;">Phantasia</span>]]||9||9.2||952||311||193|| || || ||0 | ||[[Phantasia|<span style="color:#50194b;">Phantasia</span>]]||9||9.2||952||311||193|| || || ||0 | ||
第176行: | 第202行: | ||
|- | |- | ||
||[[Blaster|<span style="color:#50194b;">Blaster</span>]]||9||9.3||1002||266||214|| || || ||0 | ||[[Blaster|<span style="color:#50194b;">Blaster</span>]]||9||9.3||1002||266||214|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Clotho and the stargazer|<span style="color:#50194b;">Clotho and the stargazer</span>]]||7||7.5||1021||279||31|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Ascent|<span style="color:#50194b;">Ascent</span>]]||9+||9.8||1023||228||153|| || || ||0 | ||[[Ascent|<span style="color:#50194b;">Ascent</span>]]||9+||9.8||1023||228||153|| || || ||0 | ||
第192行: | 第220行: | ||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#50194b;">Alexandrite</span>]]||10||10.0||1040||419||259|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#50194b;">Alexandrite</span>]]||10||10.0||1040||419||259|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BATTLE NO.1|<span style="color:#50194b;">BATTLE NO.1</span>]]||9+||9.7||1042||394||195|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Antagonism|<span style="color:#50194b;">Antagonism</span>]]||9+||9.9||1142||518||311|| || || ||0 | ||[[Antagonism|<span style="color:#50194b;">Antagonism</span>]]||9+||9.9||1142||518||311|| || || ||0 |
个编辑