47
个编辑
小 (第三稿) |
小 (第四稿) |
||
第223行: | 第223行: | ||
|- | |- | ||
|[[BLRINK]]||9.7||7.5||3.5|| | |[[BLRINK]]||9.7||7.5||3.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[The Message]]||9.7||6.5||3.0|| | |[[The Message]]||9.7||6.5||3.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[Sulfur]]||9.7||6.0||4.0|| | |[[Sulfur]]||9.7||6.0||4.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[BADTEK]]||9.7||7.0||4.0|| | |[[BADTEK]]||9.7||7.0||4.0|| | ||
第250行: | 第246行: | ||
|[[μ]]||9.7||7.0||3.5|| | |[[μ]]||9.7||7.0||3.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[A Wandering Melody of Love]]||9.6||7.5||3.5|| | |||
|[[ | |||
|- | |- | ||
|[[Monochrome Princess]]||9.7||7.5||4.5|| | |[[Monochrome Princess]]||9.7||7.5||4.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[amygdata]]||9.7||7.5||4.0|| | ||
| | |||
|- | |||
|[[Quon (Feryquitous)]]||9.6||6.5||4.0|| | |||
|- | |- | ||
|[[ | <!-- FTR 9级曲(包含dropdead) --> | ||
|[[LunarOrbit -believe in the Espebranch road-]]||9.6||6.0||3.5|| | |||
|- | |- | ||
|[[ENERGY SYNERGY MATRIX]]||9.6||7.0||3.5|| | |[[ENERGY SYNERGY MATRIX]]||9.6||7.0||3.5|| | ||
第271行: | 第269行: | ||
|[[carmine:scythe]]||9.6||7.5||4.0|| | |[[carmine:scythe]]||9.6||7.5||4.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Vindication]]||9.6||6.5||4.0|| | ||
|- | |||
|[[Purple Verse]]||9.6||7.0||4.0|| | |||
|- | |||
|[[Lazy Addiction]]||9.6||6.0||2.5|| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Illegal Paradise]]||9.5||7.0||2.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[STAGER (ALL STAGE CLEAR)]]||9.5||6.5||3.0|| | |[[STAGER (ALL STAGE CLEAR)]]||9.5||6.5||3.0|| | ||
第280行: | 第282行: | ||
|- | |- | ||
|[[Specta]]||9.5||6.5||3.5|| | |[[Specta]]||9.5||6.5||3.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[Cybernecia Catharsis]]||9.5||7.0||4.0|| | |[[Cybernecia Catharsis]]||9.5||7.0||4.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[DataErr0r]]||9.5||7.0||3.0|| | |[[DataErr0r]]||9.5||7.0||3.0|| | ||
第298行: | 第294行: | ||
|- | |- | ||
|[[NULCTRL]]||9.5||6.0||3.0|| | |[[NULCTRL]]||9.5||6.0||3.0|| | ||
|- | |||
|[[Dreamin' Attraction!!]]||9.4||7.0||4.5|| | |||
|- | |||
|[[Party Vinyl]]||9.4||7.5||4.0|| | |||
|- | |||
|[[AI[UE]OON|AI[UE]OON]]||9.4||6.5||3.5|| | |||
|- | |- | ||
|[[Be There]]||9.4||7.5||4.0|| | |[[Be There]]||9.4||7.5||4.0|| | ||
第320行: | 第322行: | ||
|- | |- | ||
|[[Teriqma]]||9.4||6.5||3.0|| | |[[Teriqma]]||9.4||6.5||3.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[Crystal Gravity]]||9.4||6.5||3.5|| | |[[Crystal Gravity]]||9.4||6.5||3.5|| |
个编辑