1,269
次編輯
(2-2 2-3 加盖) |
(1-3 1-4 加盖) |
||
第887行: | 第887行: | ||
| 135 || 25 (0) || 限制 [[Harutopia ~Utopia of Spring~]] || - | | 135 || 25 (0) || 限制 [[Harutopia ~Utopia of Spring~]] || - | ||
|- | |- | ||
| 136 || | | 136 || 70 (630) || - || 中空核心 × 5 | ||
|- | |- | ||
| 总计 || ''' | | 137 || 70 (560) || - || - | ||
|- | |||
| 138 || 70 (490) || - || - | |||
|- | |||
| 139 || 70 (420) || - || - | |||
|- | |||
| 140 || 70 (350) || - || - | |||
|- | |||
| 141 || 70 (280) || +4 体力 || - | |||
|- | |||
| 142 || 70 (210) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 143 || 70 (140) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 144 || 70 (70) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 145 || 70 (0) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 146 || 0 (0) || - || 中空核心 × 5 | |||
|- | |||
| 总计 || '''2135''' || '''-''' || '''625 残片<br />[[Dreamin' Attraction!!]]<br />[[GOODTEK (Arcaea Edit)]]<br />[[Harutopia ~Utopia of Spring~]]<br />以太之滴 × 5<br />中空核心 × 10''' | |||
|} | |} | ||
第1,170行: | 第1,190行: | ||
| 135 || 25 (0) || 限制 [[Rabbit In The Black Room]] || - | | 135 || 25 (0) || 限制 [[Rabbit In The Black Room]] || - | ||
|- | |- | ||
| 136 || 0 (0) || - || 荒芜核心 × 5 | | 136 || 70 (630) || - || 荒芜核心 × 5 | ||
|- | |||
| 137 || 70 (560) || - || - | |||
|- | |||
| 138 || 70 (490) || - || - | |||
|- | |||
| 139 || 70 (420) || - || - | |||
|- | |||
| 140 || 70 (350) || - || - | |||
|- | |||
| 141 || 70 (280) || +4 体力 || - | |||
|- | |||
| 142 || 70 (210) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 143 || 70 (140) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 144 || 70 (70) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 145 || 70 (0) || 限制 [[Arcaea]] || - | |||
|- | |||
| 146 || 0 (0) || - || 荒芜核心 × 5 | |||
|- | |- | ||
| 总计 || ''' | | 总计 || '''2135''' || '''-''' || '''625 残片<br />[[qualia -ideaesthesia-]]<br />[[Rabbit In The Black Room]]<br />[[Red and Blue]]<br />以太之滴 × 5<br />荒芜核心 × 10''' | ||
|} | |} | ||
次編輯