曲师列表:修订间差异
Kokorono39(讨论 | 贡献) |
Kokorono39(讨论 | 贡献) |
||
第524行: | 第524行: | ||
|- | |- | ||
|[[GIMME DA BLOOD]]||02:13||87-110||Moombahcore / DnB||[[Memory Archive]]||v3.5.2(2021/3/9)||-- | |[[GIMME DA BLOOD]]||02:13||87-110||Moombahcore / DnB||[[Memory Archive]]||v3.5.2(2021/3/9)||-- | ||
|- | |||
|[[Stratoliner]] | |||
|02:05 | |||
|175 | |||
| -- | |||
|[[WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | |||
|v5.2.0(2023/11/30) | |||
| -- | |||
|} | |} | ||
第870行: | 第878行: | ||
|[[Einherjar Joker]]||02:18||222||--||[[Memory Archive]]||v2.5.0(2020/1/21)||-- | |[[Einherjar Joker]]||02:18||222||--||[[Memory Archive]]||v2.5.0(2020/1/21)||-- | ||
|- | |- | ||
|[[eden]]||02:23||246||--||[[WACCA Collaboration]]||'''NS''' v2.0.1c(2023/03/16)||-- | |[[eden]]||02:23||246||--||'''NS''' | ||
[[WACCA Collaboration]] | |||
'''移动'''[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]]||'''NS''' v2.0.1c(2023/03/16) | |||
'''移动''' | |||
v5.2.0(2023/11/30)||-- | |||
|- | |||
|[[Ouvertüre]] | |||
|02:21 | |||
|200 | |||
| -- | |||
|[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | |||
|v5.2.0(2023/11/30) | |||
|与[[曲师列表#USAO|USAO]]的合作曲,ルーン(CV:河瀬茉希)担任人声 | |||
|} | |} | ||
第923行: | 第943行: | ||
|205 | |205 | ||
| -- | | -- | ||
|[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | |'''NS'''[[WACCA Collaboration]]'''移动'''[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | ||
|v5.2.0 | |'''NS'''v2.0.1(2023/03/16) | ||
(2023/11/30) | '''移动''' | ||
v5.2.0(2023/11/30) | |||
| -- | | -- | ||
|} | |} | ||
第3,871行: | 第3,892行: | ||
|- | |- | ||
|[[IMPACT]]||02:31||210|| Frenchcore||[[CHUNITHM Collaboration]] - [[CHUNITHM Collaboration#CHUNITHM Collaboration - Collaboration Chapter 3|Collaboration Chapter 3]]||v4.4.0(2023/3/23)||[[#光吉猛修|{{lang|ja|光吉猛修}}]]担当人声 | |[[IMPACT]]||02:31||210|| Frenchcore||[[CHUNITHM Collaboration]] - [[CHUNITHM Collaboration#CHUNITHM Collaboration - Collaboration Chapter 3|Collaboration Chapter 3]]||v4.4.0(2023/3/23)||[[#光吉猛修|{{lang|ja|光吉猛修}}]]担当人声 | ||
|- | |||
|[[XTREME]] | |||
|02:20 | |||
|205 | |||
| -- | |||
|'''NS'''[[WACCA Collaboration]]'''移动'''[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | |||
|'''NS'''v2.0.1(2023/03/16) | |||
'''移动''' | |||
v5.2.0(2023/11/30) | |||
| -- | |||
|- | |||
|[[Ouvertüre]] | |||
|02:21 | |||
|200 | |||
| -- | |||
|[[WACCA Collaboration#Lanota%20Collaboration%20-%20Collaboration%20Chapter%202|WACCA Collaboration - Collaboration Chapter 2]] | |||
|v5.2.0(2023/11/30) | |||
|与[[曲师列表#DJ%20Genki|DJ Genki]]的合作曲,ルーン(CV:河瀬茉希)担任人声 | |||
|} | |} | ||