内容管理员
3,427
次編輯
Sxy62146214(對話 | 貢獻) (→残片解歌系统) |
Sxy62146214(對話 | 貢獻) 小 (→前置解歌系统) |
||
第270行: | 第270行: | ||
|- | |- | ||
| [[Sheriruth]] || || [[Essence of Twilight]][FTR]通过 | | [[Sheriruth]] || || [[Essence of Twilight]][FTR]通过 | ||
|- | |||
|colspan="3"|[[Sunset Radiance]] | |||
|- | |||
| [[AI【UE】OON|AI[UE]OON]] || || [[Chelsea]][FTR]通过 | |||
|- | |||
| [[A Wandering Melody of Love]] || || [[AI【UE】OON|AI[UE]OON]][FTR]通过 | |||
|- | |||
| [[Tie me down gently]] || || [[A Wandering Melody of Love]][FTR]通过 | |||
|- | |||
| [[Valhalla:0]] || [[A Wandering Melody of Love]][PRS]通过<br>[[Tie me down gently]][PRS]通过 || [[Tie me down gently]][FTR]通过 | |||
|- | |- | ||
|colspan="3"|[[Absolute Reason]] | |colspan="3"|[[Absolute Reason]] |