236
个编辑
小 (→难度&物量详表) |
小 (→难度&物量详表) |
||
第29行: | 第29行: | ||
|- | |- | ||
||[[Phantasia|<span style="color:#1082b2;">Phantasia</span>]]||4||4.0||544||136||0|| || || ||0 | ||[[Phantasia|<span style="color:#1082b2;">Phantasia</span>]]||4||4.0||544||136||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alexandrite|<span style="color:#1082b2;">Alexandrite</span>]]||4||4.5||507||160||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Phantasia|<span style="color:#648c3c;">Phantasia</span>]]||5||5.5||579||161||61|| || || ||0 | ||[[Phantasia|<span style="color:#648c3c;">Phantasia</span>]]||5||5.5||579||161||61|| || || ||0 | ||
第37行: | 第39行: | ||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alexandrite|<span style="color:#648c3c;">Alexandrite</span>]]||7||7.0||699||294||60|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||
第58行: | 第63行: | ||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#50194b;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||9||9.5||989||547||69|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#50194b;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||9||9.5||989||547||69|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alexandrite|<span style="color:#50194b;">Alexandrite</span>]]||10||10.0||1040||419||259|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[#1f1e33|<span style="color:#648c3c;">#1f1e33</span>]]||9||9.2||1144||424||182|| || || ||0 | ||[[#1f1e33|<span style="color:#648c3c;">#1f1e33</span>]]||9||9.2||1144||424||182|| || || ||0 |
个编辑