40
个编辑
无编辑摘要 |
无编辑摘要 |
||
第997行: | 第997行: | ||
|- | |- | ||
|[[Lightning Screw]]||02:07||190||--||[[Divided Heart]]||'''NS''' v1.0.0c(2021/5/18)||-- | |[[Lightning Screw]]||02:07||190||--||[[Divided Heart]]||'''NS''' v1.0.0c(2021/5/18)||-- | ||
|- | |||
|[[Medusa]]||02:04||165||--||[[Muse Dash Collaboration]]||v3.11.0(2021/12/24)||-- | |||
|} | |} | ||
第1,516行: | 第1,518行: | ||
|- | |- | ||
|[[THE ULTIMACY]]||02:32||200||--||[[Memory Archive]]||v3.6.4(2021/6/30)||与[[曲师列表#aran|aran]]的合作曲 | |[[THE ULTIMACY]]||02:32||200||--||[[Memory Archive]]||v3.6.4(2021/6/30)||与[[曲师列表#aran|aran]]的合作曲 | ||
|- | |||
|[[with U]]||02:20||155||--||[[WACCA Collaboration]]||v3.8.0(2021/8/10)||与[[曲师列表#t+pazolite|t+pazolite]]的合作曲 | |||
|} | |} | ||
第2,439行: | 第2,443行: | ||
|- | |- | ||
|[[Oshama Scramble!]]||02:01||190||Happy Hardcore||[[maimai Collaboration]]||v3.4.1(2021/1/8)||-- | |[[Oshama Scramble!]]||02:01||190||Happy Hardcore||[[maimai Collaboration]]||v3.4.1(2021/1/8)||-- | ||
|- | |||
|[[with U]]||02:20||155||--||[[WACCA Collaboration]]||v3.8.0(2021/8/10)||与[[曲师列表#Massive New Krew|Massive New Krew]]的合作曲 | |||
|} | |} | ||
个编辑