236
个编辑
小 (→难度&物量详表) |
|||
第25行: | 第25行: | ||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#1082b2;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||3||3.5||436||137||0|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#1082b2;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||3||3.5||436||137||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#1082b2;">Alice à la mode</span>]]||2||2.5||436||48||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#648c3c;">1F√</span>]]||6||6.5||539||138||62|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#648c3c;">1F√</span>]]||6||6.5||539||138||62|| || || ||0 | ||
第33行: | 第35行: | ||
|- | |- | ||
||[[Phantasia|<span style="color:#648c3c;">Phantasia</span>]]||5||5.5||579||161||61|| || || ||0 | ||[[Phantasia|<span style="color:#648c3c;">Phantasia</span>]]||5||5.5||579||161||61|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#648c3c;">Alice à la mode</span>]]||6||6.5||618||214||18|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#648c3c;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||6||6.5||623||359||1|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#648c3c;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||6||6.5||623||359||1|| || || ||0 | ||
|- | |- | ||
||[[MAHOROBA|<span style="color:#648c3c;">MAHOROBA</span>]]||6||6.5||632||199||12|| || || ||0 | ||[[MAHOROBA|<span style="color:#648c3c;">MAHOROBA</span>]]||6||6.5||632||199||12|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alice's Suitcase|<span style="color:#1082b2;">Alice's Suitcase</span>]]||3||3.5||644||88||0|| || || ||0 | |||
|- | |||
||[[Alice's Suitcase|<span style="color:#648c3c;">Alice's Suitcase</span>]]||6||6.0||660||235||40|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#648c3c;">Alexandrite</span>]]||7||7.0||699||294||60|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#648c3c;">Alexandrite</span>]]||7||7.0||699||294||60|| || || ||0 | ||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||
第52行: | 第59行: | ||
|- | |- | ||
||[[MAHOROBA|<span style="color:#50194b;">MAHOROBA</span>]]||9||9.5||828||253||95|| || || ||0 | ||[[MAHOROBA|<span style="color:#50194b;">MAHOROBA</span>]]||9||9.5||828||253||95|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#50194b;">Alice à la mode</span>]]||9||9.2||872||311||227|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 | ||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 | ||
第63行: | 第72行: | ||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#50194b;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||9||9.5||989||547||69|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#50194b;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||9||9.5||989||547||69|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Alice's Suitcase|<span style="color:#50194b;">Alice's Suitcase</span>]]||9||9.1||999||298||204|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#50194b;">Alexandrite</span>]]||10||10.0||1040||419||259|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#50194b;">Alexandrite</span>]]||10||10.0||1040||419||259|| || || ||0 |
个编辑