236
个编辑
小 (→难度&物量详表) |
|||
第15行: | 第15行: | ||
|- | |- | ||
||[[dropdead|<span style="color:#1082b2;">dropdead</span>]]||1||1.5||44||12||0||20||6||6||0 | ||[[dropdead|<span style="color:#1082b2;">dropdead</span>]]||1||1.5||44||12||0||20||6||6||0 | ||
|- | |||
||[[Altale|<span style="color:#1082b2;">Altale</span>]]||2||2.5||357||81||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[7thSense|<span style="color:#1082b2;">7thSense</span>]]||3||3.0||360||79||0|| || || ||0 | ||[[7thSense|<span style="color:#1082b2;">7thSense</span>]]||3||3.0||360||79||0|| || || ||0 | ||
第23行: | 第25行: | ||
|- | |- | ||
||[[MAHOROBA|<span style="color:#1082b2;">MAHOROBA</span>]]||3||3.0||422||122||0|| || || ||0 | ||[[MAHOROBA|<span style="color:#1082b2;">MAHOROBA</span>]]||3||3.0||422||122||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Altale|<span style="color:#648c3c;">Altale</span>]]||5||5.5||424||161||26|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[AI[UE]OON|<span style="color:#1082b2;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||3||3.5||436||137||0|| || || ||0 | ||[[AI[UE]OON|<span style="color:#1082b2;"><nowiki>AI[UE]OON</nowiki></span>]]||3||3.5||436||137||0|| || || ||0 | ||
第47行: | 第51行: | ||
|- | |- | ||
||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||[[A Wandering Melody of Love|<span style="color:#648c3c;">A Wandering Melody of Love</span>]]||7||7.5||670||207||46|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[Altale|<span style="color:#50194b;">Altale</span>]]||9+||9.7||690||329||149|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#648c3c;">Alexandrite</span>]]||7||7.0||699||294||60|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#648c3c;">Alexandrite</span>]]||7||7.0||699||294||60|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||7||7.5||739||210||28|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#50194b;">1F√</span>]]||8||8.2||758||324||103|| || || ||0 | ||
|- | |- | ||
||[[#1f1e33|<span style="color:#1082b2;">#1f1e33</span>]]||5||5.5||765||224||0|| || || ||0 | ||[[#1f1e33|<span style="color:#1082b2;">#1f1e33</span>]]||5||5.5||765||224||0|| || || ||0 |
个编辑