236
个编辑
小 (→难度&物量详表: 3.9.1 a) |
小 (→难度&物量详表) |
||
第47行: | 第47行: | ||
|- | |- | ||
||[[Alexandrite|<span style="color:#1082b2;">Alexandrite</span>]]||4||4.5||507||160||0|| || || ||0 | ||[[Alexandrite|<span style="color:#1082b2;">Alexandrite</span>]]||4||4.5||507||160||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BADTEK|<span style="color:#1082b2;">BADTEK</span>]]||4||4.0||532||124||0|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[1F√|<span style="color:#648c3c;">1F√</span>]]||6||6.5||539||138||62|| || || ||0 | ||[[1F√|<span style="color:#648c3c;">1F√</span>]]||6||6.5||539||138||62|| || || ||0 | ||
第57行: | 第59行: | ||
|- | |- | ||
||[[Avant Raze|<span style="color:#1082b2;">Avant Raze</span>]]||3||3.5||580||68||0|| || || ||0 | ||[[Avant Raze|<span style="color:#1082b2;">Avant Raze</span>]]||3||3.5||580||68||0|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BADTEK|<span style="color:#648c3c;">BADTEK</span>]]||7||7.0||595||177||50|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[Alice à la mode|<span style="color:#648c3c;">Alice à la mode</span>]]||6||6.5||618||214||18|| || || ||0 | ||[[Alice à la mode|<span style="color:#648c3c;">Alice à la mode</span>]]||6||6.5||618||214||18|| || || ||0 | ||
第121行: | 第125行: | ||
|- | |- | ||
||[[Astral tale|<span style="color:#50194b;">Astral tale</span>]]||9||9.6||884||322||141|| || || ||0 | ||[[Astral tale|<span style="color:#50194b;">Astral tale</span>]]||9||9.6||884||322||141|| || || ||0 | ||
|- | |||
||[[BADTEK|<span style="color:#50194b;">BADTEK</span>]]||9+||9.7||916||320||268|| || || ||0 | |||
|- | |- | ||
||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 | ||[[7thSense|<span style="color:#50194b;">7thSense</span>]]||9+||9.9||925||285||174|| || || ||0 |
个编辑