236
个编辑
无编辑摘要 |
无编辑摘要 |
||
第45行: | 第45行: | ||
|- | |- | ||
|[[Dantalion]]||731||843||1476|| | |[[Dantalion]]||731||843||1476|| | ||
|- | |||
|[[Dantalion]](Joy-Con)||731||843||1430|| | |||
|- | |- | ||
|[[ω4]]||816||943||1393|| | |[[ω4]]||816||943||1393|| | ||
第112行: | 第114行: | ||
|- | |- | ||
|[[Ether Strike]]||659||837||1170|| | |[[Ether Strike]]||659||837||1170|| | ||
|- | |||
|[[Ether Strike]](Joy-Con)||659||837||1085|| | |||
|- | |- | ||
|[[Nirv lucE]]||297||547||980|| | |[[Nirv lucE]]||297||547||980|| | ||
第130行: | 第134行: | ||
|- | |- | ||
|[[conflict]]||520||731||1056|| | |[[conflict]]||520||731||1056|| | ||
|- | |||
|[[conflict]](Joy-Con)||520||731||977|| | |||
|- | |- | ||
|[[PRAGMATISM]]||476||855||942|| | |[[PRAGMATISM]]||476||855||942|| | ||
第176行: | 第182行: | ||
|[[Heavenly caress]]||855||909||1560|| | |[[Heavenly caress]]||855||909||1560|| | ||
|- | |- | ||
|[[Lost Desire]]||684||871||1154|| | |[[Lost Desire|<span style="color:#dd4444">Lost</span> Desire]]||684||871||1154|| | ||
|- | |- | ||
|[[Galaxy Friends]]||474||572||1013|| | |[[Galaxy Friends]]||474||572||1013|| | ||
第196行: | 第202行: | ||
|[[Xeraphinite]]||383||643||1048|| | |[[Xeraphinite]]||383||643||1048|| | ||
|- | |- | ||
|[[Far Away Light]]||656||769||1322|| | |[[Far Away Light|<span style="color:#ffaa11">Far</span> Away Light]]||656||769||1322|| | ||
|- | |- | ||
|[[Scarlet Cage]]||570||711||1195|| | |[[Scarlet Cage]]||570||711||1195|| | ||
第299行: | 第305行: | ||
|[[Yosakura Fubuki]]||416||582||931|| | |[[Yosakura Fubuki]]||416||582||931|| | ||
|- | |- | ||
|[[Impure Bird]]||350||518||805|| | |[[Impure Bird|Im<span style="color:#cc22ee">pure</span> Bird]]||350||518||805|| | ||
|- | |- | ||
|[[VECTOЯ]]||675||1002||1299|| | |[[VECTOЯ]]||675||1002||1299|| | ||
第347行: | 第353行: | ||
|[[Phantasia]]||544||579||952|| | |[[Phantasia]]||544||579||952|| | ||
|- | |- | ||
|[[Lost Civilization]]||462||690||986||1061 | |[[Lost Civilization|<span style="color:#dd4444">Lost</span> Civilization]]||462||690||986||1061 | ||
|- | |- | ||
|[[Libertas]]||476||514||947|| | |[[Libertas]]||476||514||947|| |
个编辑