604
个编辑
(fix) |
(加入新曲) 标签:移动版编辑 移动版网页编辑 |
||
第261行: | 第261行: | ||
|- | |- | ||
|[[Glow]]||9.3||7.5||4.0|| | |[[Glow]]||9.3||7.5||4.0|| | ||
|- | |||
|[[Can I Friend You on Bassbook? Lol]]||9.3||6.5||3.0|| | |||
|- | |- | ||
|[[Anökumene]]||9.2||6.5||2.5|| | |[[Anökumene]]||9.2||6.5||2.5|| | ||
第291行: | 第293行: | ||
|- | |- | ||
|[[Alice's Suitcase]]||9.1||6.0||3.5|| | |[[Alice's Suitcase]]||9.1||6.0||3.5|| | ||
|- | |||
|[[Life is PIANO]]||9.1||5.5||3.5|| | |||
|- | |- | ||
|[[Kanagawa Cyber Culvert]]||9.0||5.5||1.0|| | |[[Kanagawa Cyber Culvert]]||9.0||5.5||1.0|| |
个编辑