47
个编辑
小 (少量多次第二稿) |
小 (第三稿) |
||
第161行: | 第161行: | ||
|- | |- | ||
|[[SOUNDWiTCH]]||9.9||6.5||3.5|| | |[[SOUNDWiTCH]]||9.9||6.5||3.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[Arcahv]]||9.9||7.5||4.5|| | |[[Arcahv]]||9.9||7.5||4.5|| | ||
第171行: | 第169行: | ||
|- | |- | ||
|[[Summer Fireworks of Love]]||9.9||6.5||3.0|| | |[[Summer Fireworks of Love]]||9.9||6.5||3.0|| | ||
|- | |||
|[[Corruption]]||9.8||6.5||3.0|| | |||
|- | |- | ||
|[[Heavenly caress]]||9.8||7.5||3.5|| | |[[Heavenly caress]]||9.8||7.5||3.5|| | ||
第185行: | 第185行: | ||
|- | |- | ||
|[[Einherjar Joker]]||9.8||7.0||4.0|| | |[[Einherjar Joker]]||9.8||7.0||4.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[Linear Accelerator]]||9.8||6.5||2.5|| | |[[Linear Accelerator]]||9.8||6.5||2.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[Xeraphinite]]||9.8||7.0||3.0|| | |[[Xeraphinite]]||9.8||7.0||3.0|| | ||
第207行: | 第203行: | ||
|- | |- | ||
|[[Scarlet Cage]]||9.8||7.0||4.0|| | |[[Scarlet Cage]]||9.8||7.0||4.0|| | ||
|- | |||
|[[Black Territory]]||9.8||7.5||3.0|| | |||
|- | |||
|[[THE ULTIMACY]]||9.8||7.0||3.0|| | |||
|- | |||
|[[SUPERNOVA]]||9.7||6.0||3.0|| | |||
|- | |||
|[[Dreadnought]]||9.7||7.0||4.0|| | |||
|- | |- | ||
|[[Altale]]||9.7||5.5||2.5|| | |[[Altale]]||9.7||5.5||2.5|| | ||
第221行: | 第225行: | ||
|- | |- | ||
|[[A Wandering Melody of Love]]||9.6||7.5||3.5|| | |[[A Wandering Melody of Love]]||9.6||7.5||3.5|| | ||
|- | |- | ||
|[[The Message]]||9.7||6.5||3.0|| | |[[The Message]]||9.7||6.5||3.0|| | ||
第239行: | 第241行: | ||
|- | |- | ||
|[[nέο κόsmo]]||9.7||7.5||4.0|| | |[[nέο κόsmo]]||9.7||7.5||4.0|| | ||
|- | |- | ||
|[[AlterAle]]||9.7||6.5||3.0|| | |[[AlterAle]]||9.7||6.5||3.0|| |
个编辑