内容管理员
3,396
个编辑
无编辑摘要 |
Sxy62146214(讨论 | 贡献) 小无编辑摘要 |
||
第80行: | 第80行: | ||
|[[SAIKYO STRONGER]]||11.0||9.4||5.5 | |[[SAIKYO STRONGER]]||11.0||9.4||5.5 | ||
|- | |- | ||
|[[#1f1e33|#1f1e33]]||10.9||9.2||5.5 | |[[#1f1e33|#1f1e33]]||10.9||9.2||5.5 | ||
|- | |- | ||
第101行: | 第100行: | ||
|[[Singularity]]||10.7||7.5||4.5 | |[[Singularity]]||10.7||7.5||4.5 | ||
|- | |- | ||
|[[Corps-sans-organes]]||10.6||7.5||4.5 | |[[Corps-sans-organes]]||10.6||7.5||4.5 | ||
|- | |- | ||
第148行: | 第146行: | ||
|[[Mirzam]]||10.0||7.0||4.0 | |[[Mirzam]]||10.0||7.0||4.0 | ||
|- | |- | ||
|[[Heavensdoor]]||9.9||7.5||4.5 | |[[Heavensdoor]]||9.9||7.5||4.5 | ||
|- | |- | ||
第164行: | 第161行: | ||
|- | |- | ||
|[[Lost Desire]]||9.8||7.5||4.0 | |[[Lost Desire]]||9.8||7.5||4.0 | ||
|- | |||
|[[Galaxy Friends]]||9.8||6.0||3.5 | |||
|- | |- | ||
|[[DX Choseinou Full Metal Shojo]]||9.8||6.0||3.0 | |[[DX Choseinou Full Metal Shojo]]||9.8||6.0||3.0 | ||
第256行: | 第255行: | ||
|- | |- | ||
|[[VECTOЯ]]||9.4||7.0||3.0 | |[[VECTOЯ]]||9.4||7.0||3.0 | ||
|- | |||
|[[CROSS†OVER]]||9.4||6.5||4.0 | |||
|- | |- | ||
|[[Equilibrium]]||9.4||6.5||3.5 | |[[Equilibrium]]||9.4||6.5||3.5 |