276
个编辑
Sxy62146214(讨论 | 贡献) (→曲包定数平均值: average) |
(→所有谱面定数: Absolute Reason) |
||
第151行: | 第151行: | ||
|- | |- | ||
| [[Fracture Ray]] || 11.1 || 9.2 || 6.0 | | [[Fracture Ray]] || 11.1 || 9.2 || 6.0 | ||
|- | |||
| [[Cyaegha]] || 10.8 || 8.1 || 5.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Halcyon]] || 10.7 || 8.5 || 5.5 | | [[Halcyon]] || 10.7 || 8.5 || 5.5 | ||
第185行: | 第187行: | ||
|- | |- | ||
| [[Modelista]] || 10.0 || 7.4 || 3.5 | | [[Modelista]] || 10.0 || 7.4 || 3.5 | ||
|- | |||
| [[Vicious Heroism]] || 10.0 || 7.3 || 4.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Alexandrite]] || 9.9 || 7.3 || 4.5 | | [[Alexandrite]] || 9.9 || 7.3 || 4.5 | ||
第215行: | 第219行: | ||
|- | |- | ||
| [[DX Choseinou Full Metal Shojo]] || 9.7 || 6.0 || 3.0 | | [[DX Choseinou Full Metal Shojo]] || 9.7 || 6.0 || 3.0 | ||
|- | |||
| [[Corruption]] || 9.7 || 6.5 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Yosakura Fubuki]] || 9.6 || 7.2 || 4.5 | | [[Yosakura Fubuki]] || 9.6 || 7.2 || 4.5 | ||
第241行: | 第247行: | ||
|- | |- | ||
| [[Be There]] || 9.5 || 7.5 || 4.0 | | [[Be There]] || 9.5 || 7.5 || 4.0 | ||
|- | |||
| [[Black Territory]] || 9.5 || 7.1 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Your voice so... feat. Such]] || 9.4 || 6.5 || 3.5 | | [[Your voice so... feat. Such]] || 9.4 || 6.5 || 3.5 | ||
第291行: | 第299行: | ||
|- | |- | ||
| [[memoryfactory.lzh]] || 8.8 || 5.5 || 2.5 | | [[memoryfactory.lzh]] || 8.8 || 5.5 || 2.5 | ||
|- | |||
| [[Antithese]] || 8.8 || 5.0 || 2.0 | |||
|- | |- | ||
| [[REconstruction]] || 8.7 || 6.0 || 2.5 | | [[REconstruction]] || 8.7 || 6.0 || 2.5 |
个编辑