245
个编辑
第147行: | 第147行: | ||
|- | |- | ||
| [[Cyanine]] || 10.5 || 7.2 || 4.0 | | [[Cyanine]] || 10.5 || 7.2 || 4.0 | ||
|- | |||
| [[Tiferet]] || 10.5 || 7.7 || 4.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Singularity]] || 10.4 || 7.5 || 4.5 | | [[Singularity]] || 10.4 || 7.5 || 4.5 | ||
第197行: | 第199行: | ||
|- | |- | ||
| [[carmine:scythe]] || 9.6 || 7.6 || 4.0 | | [[carmine:scythe]] || 9.6 || 7.6 || 4.0 | ||
|- | |||
| [[Linear Accelerator]] || 9.6 || 6.5 || 2.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Impure Bird]] || 9.5 || 5.5 || 2.0 | | [[Impure Bird]] || 9.5 || 5.5 || 2.0 | ||
第231行: | 第235行: | ||
|- | |- | ||
| [[Anökumene]] || 9.2 || 6.5 || 2.5 | | [[Anökumene]] || 9.2 || 6.5 || 2.5 | ||
|- | |||
| [[Stager (ALL STAGE CLEAR)]] || 9.2 || 6.5 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Strongholds]] || 9.1 || 5.0 || 2.5 | | [[Strongholds]] || 9.1 || 5.0 || 2.5 | ||
第289行: | 第295行: | ||
|- | |- | ||
| [[Bookmaker (2D Version)]] || 8.3 || 6.5 || 4.5 | | [[Bookmaker (2D Version)]] || 8.3 || 6.5 || 4.5 | ||
|- | |||
| [[Hikari]] || 8.3 || 6.0 || 2.5 | |||
|- | |- | ||
| [[I've heard it said]] || 8.2 || 6.0 || 3.5 | | [[I've heard it said]] || 8.2 || 6.0 || 3.5 | ||
|- | |||
| [[Hall of Mirrors]] || 8.2 || 5.5 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Relentless]] || 8.1 || 6.5 || 4.5 | | [[Relentless]] || 8.1 || 6.5 || 4.5 |
个编辑