1,272
个编辑
无编辑摘要 |
(3.4.0) |
||
第114行: | 第114行: | ||
|- | |- | ||
|[[Dantalion]]||10.8||8.2||5.0 | |[[Dantalion]]||10.8||8.2||5.0 | ||
|- | |||
|[[ω4]]||10.8||7.5||3.5 | |||
|- | |- | ||
|[[Halcyon]]||10.7||8.2||5.5 | |[[Halcyon]]||10.7||8.2||5.5 | ||
第145行: | 第147行: | ||
|- | |- | ||
|[[To: Alice Liddell]]||10.4||7.0||4.0 | |[[To: Alice Liddell]]||10.4||7.0||4.0 | ||
|- | |||
|[[Viyella's Tears]]||10.4||7.0||4.0 | |||
|- | |- | ||
|[[Ether Strike]]||10.3||8.3||5.5 | |[[Ether Strike]]||10.3||8.3||5.5 | ||
第242行: | 第246行: | ||
|- | |- | ||
|[[Heart Jackin']]||9.7||5.5||3.0 | |[[Heart Jackin']]||9.7||5.5||3.0 | ||
|- | |||
|[[Dazzle hop]]||9.7||6.0||3.5 | |||
|- | |- | ||
第305行: | 第311行: | ||
|- | |- | ||
|[[Teriqma]]||9.4||6.5||3.0 | |[[Teriqma]]||9.4||6.5||3.0 | ||
|- | |||
|[[Lazy Addiction]]||9.4||6.0||2.5 | |||
|- | |- | ||
|[[Feels So Right feat. Renko]]||9.3||6.5||3.5 | |[[Feels So Right feat. Renko]]||9.3||6.5||3.5 |
个编辑