276
次編輯
小 (→曲包定数平均值) |
小 (→现阶段定数: Sunset Radiance) |
||
行 173: | 行 173: | ||
|- | |- | ||
| [[Tiferet]] || 10.5 || 7.7 || 4.5 | | [[Tiferet]] || 10.5 || 7.7 || 4.5 | ||
|- | |||
| [[Valhalla:0]] || 10.5 || 7.5 || 4.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Singularity]] || 10.4 || 7.5 || 4.5 | | [[Singularity]] || 10.4 || 7.5 || 4.5 | ||
行 247: | 行 249: | ||
|- | |- | ||
| [[Vindication]] || 9.6 || 6.5 || 4.0 | | [[Vindication]] || 9.6 || 6.5 || 4.0 | ||
|- | |||
| [[A Wandering Melody of Love]] || 9.6 || 7.3 || 3.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Impure Bird]] || 9.5 || 5.5 || 2.0 | | [[Impure Bird]] || 9.5 || 5.5 || 2.0 | ||
行 277: | 行 281: | ||
|- | |- | ||
| [[Astral tale]] || 9.4 || 7.1 || 4.5 | | [[Astral tale]] || 9.4 || 7.1 || 4.5 | ||
|- | |||
| [[AI【UE】OON|AI[UE]OON]] || 9.4 || 6.5 || 3.5 | |||
|- | |- | ||
| [[Oracle]] || 9.3 || 5.5 || 3.0 | | [[Oracle]] || 9.3 || 5.5 || 3.0 | ||
行 345: | 行 351: | ||
|- | |- | ||
| [[Grimheart]] || 8.6 || 5.0 || 2.5 | | [[Grimheart]] || 8.6 || 5.0 || 2.5 | ||
|- | |||
| [[Chelsea]] || 8.6 || 6.0 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Rabbit In The Black Room]] || 8.5 || 5.5 || 2.5 | | [[Rabbit In The Black Room]] || 8.5 || 5.5 || 2.5 | ||
行 365: | 行 373: | ||
|- | |- | ||
| [[Solitary Dream]] || 8.4 || 7.2 || 4.0 | | [[Solitary Dream]] || 8.4 || 7.2 || 4.0 | ||
|- | |||
| [[Tie me down gently]] || 8.4 || 5.5 || 3.0 | |||
|- | |- | ||
| [[Lucifer]] || 8.3 || 5.5 || 3.5 | | [[Lucifer]] || 8.3 || 5.5 || 3.5 |
次編輯